Održan turnir u beli za teniske terene u Pregradi

Teniski klub Pregrada organizirao je završno događanje za ovu godinu. U energetski obnovljenom prostoru NK Pregrada u petak, 27. prosinca 2019. održana je digitalna prezentacija dosadašnjeg tijeka kampanje Smash - Vratimo tenis u Pregradu. Kroz godinu dana napravljena je značajna medijska promocija  kampanje te skup raznolikih događanja pa se zahvaljujući tome iznos za izgradnju teniskih terena u Pregradi popeo na 282 tisuće kuna.

Nakon prezentacije održan je donatorski turnir u beli na kojem se natjecalo 13 parova. Najuspješniji su bili Darko Hostić i Marjan Jurak, koji su bili finalisti i na prvom natjecanju. Drugo mjesto osvojio je par Kunateks boysi kojeg su predstavljali Boris Brežnjak i Berislav Cingulin. Treće mjesto odnijeli su VB Vučilovski/Bešenski koji su pobijedili Mickey Mouse Grilec/Marjanović. Tako su djevojke osvojile ponovno uspješno,ali nesretno četvrto mjesto. U utješnom dijelu turnira najbolje su bile Lahorka Krsnik Cingulin i Anita Brežnjak. Iz kotizacija pokrili su se troškovi pehara te osvježenje.U kutiji za donacije skupilo se još dobrovoljnih priloga tako da je sveukupno prikupljeno 2.350,00 kn, što će se uplatiti za izgradnju teniskih terena.