Besplatne savjetodavne usluge Poduzetničkog centra KZŽ

S obzirom na izvanrednu situaciju uzrokovanu pandemijom COVID-19 virusa te utjecaj na gospodarstvo, Krapinsko-zagorska županija donijela je odluku da je jedna od mjera pomoći gospodarskom sektoru osiguranje besplatnih usluga županijske tvrtke Poduzetničkog centra Krapinsko-zagorske županije d.o.o. kao poduzetničke potporne institucije. 

Navedene usluge odnose se na sve savjetodavne usluge, a u vidu pripreme zahtjeva te sve ostale potrebne dokumentacije svim poduzetnicima, obrtnicima i poljoprivrednicima s područja Krapinsko-zagorske županije na sve interventne mjere pomoći gospodarstvu usvojene na lokalnoj, regionalnoj i nacionalnoj razini (uključujući i mjere komercijalnih banaka).

Navedeno se odnosi na sve sektore u gospodarstvu i sve pravne i fizičke oblike registracije poslovnog subjekta.

Zbog sigurnosti i odgovornosti prema situaciji, svi poslovi se obavljaju od kuće.

Kontakti:

Martina Jantol Županić

091/329-2536

martina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Marina Jurinjak

091/329-3348

marina@poduzetnickicentar-kzz.hr

Barbara Mirt

091/604-3124

barbara@poduzetnickicentar-kzz.hr

Silvija Konjić

099/589-5329

silvija@poduzetnickicentar-kzz.hr

Dražen Kralj

091/280-0811

drazen@poduzetnickicentar-kzz.hr

Denis Ranogajec

099/255-1806

denis@poduzetnickicentar-kzz.hr

Jurica Šalamon

099/269-3130

jurica@poduzetnickicentar-kzz.hr

Prilozi