Objavljeno Pon, 30/06/2025 - 14:27 U organizaciji Udruge Složno Gorjakovo, ovog je vikenda, točnije u subotu 28.6.2025., održan prvi malonogometni memorijalni turnir „Mario Šoštarić“ koji je okupio ukupno 13 prijavljenih ekipa. U iznimno prijateljskoj i sportskoj atmosferi, turnir je prošao iznad svih očekivanja, a ekipe koje su se posebno istaknule i završile na vrhu s najboljim rezultatima su: 1. RCARS 2. Tim design 3. NK Desinić Svima iskrene čestitke! Događanju je prisustvovao i gradonačelnik Goran Vukmanić, čija je prisutnost dodatno uveličala događaj. Ovaj turnir bio je jedan od emotivnijih i ljepših događaja za sve prisutne, kako za organizatore, tako i za sudionike i posjetitelje. Ideja je doživjela snažnu podršku zajednice, a zahvaljujući entuzijazmu i predanom radu članova Udruge, postavljena je čvrsta osnova za novu godišnju tradiciju u Gorjakovu. Novosti